Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w budowie sieci wodociągowych oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej, proponuje swoim potencjalnym klientom (osobom prawnym i fizycznym) kompleksową obsługę w zakresie wyceny, zaprojektowania oraz wykonawstwa robót wod.-kan. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie w zależności od jego potrzeb i wymagań. Gwarantujemy szybkie i profesjonalne wykonawstwo powierzonych nam zadań na dogodnych warunkach płatności i realizacji przez profesjonalną i doświadczoną kadrę pracowniczą.

Osoby zainteresowane współpracą ze Spółką w zakresie wykonawstwa robót wod.-kan. proszone są o telefoniczny kontakt z Działem Technicznym lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZESTAWIENIE CEN POZOSTAŁYCH USŁUG OBOWIĄZUJĄCYCH W MPWIK SP. Z O.O. OD DNIA 01.12.2009

Osoby zainteresowane współpracą ze Spółką proszone są o telefoniczny kontakt z Działem Technicznym – Jacek Jacel i Jan Borko lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Osoby zainteresowane współpracą ze Spółką proszone są o telefoniczny kontakt z Działem Technicznym
- Jacek Jacel i Jan Borko lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA:
Wszelkie szczegółowe informacje oraz ustalenia dotyczące sposobu i terminów realizacji zlecenia oraz sposobu i terminów płatności w tym ustalenia dotyczące cen jednostkowych są zawsze negocjowane indywidualnie, a ostateczne ustalenia stron będą miały swoje odzwierciedlenie w zleceniu, które Zleceniodawca jest obowiązany podpisać przed wykonywaniem usługi.